Zapalovač benzín - broušený chrom

Komentář(e): 0

Značkový zapalovač, vhodný k oboustrannému gravírování grafiky a textů.  Není vhodný pro gravírování fotografií. Rozměr 36 x 55 x 11 mm RYJEME DO POVRCHU = NEVYPLŇUJEME BARVOU 

Cena 90,00 Kč
Zobrazit
Skladem

ZIPPO 20051 Satin Chrome v kazetě

Komentář(e): 0

- Označení: Zippo 205- Typ: Classic- Povrchová úprava: saténový chrom- Rozměry editovacího pole na víčku: 33x18mm- Rozměry editovacího pole na těle: 33x31mm- Z důvodů bezpečnosti zapalovač není naplněn benzínem Dárkové balení obsahuje ZIPPO 20051 Satin Chrome a originál Zippo kamínky a plnící benzin Zippo 125 ml. Tento povrch  není vhodný ke gravírování...

Cena 750,00 Kč
Zobrazit
Na skladě není dostatek produktů
Všechny nejprodávanější produkty
Potisk hrnků
Potisk hrnků

Potisk hrnků

Fotohrnek dle vašeho přání.

Keramické hrníčky se sublimačním potiskem jsou vhodné i do myčky. Vydrží vám tedy dlouho a co navíc: budete mít vlastní hrníček, ze kterého vám nikdo  nedopatřením nevypije kávu. Můžete na něj vložit svůj vlastní návrh, který vám je blízký. Může to být váš oblíbený slogan, může to být váš oblíbený blízký nebo celebrita. Můžete vložit nejen své jméno, ale také fotografii, která vám bude připomínat nezapomenutelné chvíle. Vaši blízcí tak mohou být neustále s vámi při každém pití kávy.  Takovéto hrnky prostě nestárnou. A pokud se vám nedopatřením rozbije?  Není problém u nás objednat další. 

Na těchto hrníčkách se krásně vyjímají panoramatické fotografie.  Můžete si na ni umístit některou ze svých zdařilých fot z báječné dovolené a budete u moře po celý rok :)

Máte firmu? Chcete potisk logy? Není problém. Vložte vaše logo i s oblíbeným sloganem. Nabízíme i množstevní ceny. Prosím, kontaktujte nás. 

Při jakýchkoliv potížích s vkládáním textu či obrázku nás neváhejte kontaktovat. Učený z nebe nespadl a rádi vám poradíme jak na to :) 

A pokud někoho zajímá, proč si vybrat právě nás? 

Můžete si dojednat vlastní odběr přímo v centru Brna u Hlavního nádraží. Ušetříte za poštovné. Naše provozovna je otevřena 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Vyzvednout si je tedy můžete i když Brnem jen projíždíte. 

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte